wz
Nový OBCHOD.cz - Svět internetového obchodu
ZKO Luková
ZKO Luková ZKO Luková
ZKO Č. 187
AKTUALITY
BLOK VÝCVIKÁŘKY
LETNÍ SETKÁNÍ
AKCE
NAŠI PSI
VÝCVIK
KNIHA NÁVŠTĚV
FOTOGALERIE
AGILITY
ODKAZY
Page Rank Checker
KDE NÁS NAJDETE
Naše ZKO Luková se nachází v okrese Ústí nad Orlicí, pár kilometrů od Lanškrouna. Cvičák je vybudovaný na louce pod kostelem (v neděli posloucháme varhany) za potokem vedle fotbalového hřiště.
HISTORIE
Počátek kynologie v Lukové spadá do roku 1950. Zakladatelem byl pan Vladimír Janyš, pejskař s velkým P. Dodnes na něj členové vzpomínají a nejen oni. Stává se, že při návštěvě "cizí" ZKO se najde člověk, který si dědu Janyše (jak jsme mu všichni říkali) pamatuje a zavzpomíná.
Tehdejší složky vybudovaly v Lukové zázemí, které slouží s menšími či většími opravami dodnes. Máme k dispozici velkou budovu, která je z části zděná (včetně většího sálu) a z části dřevěná, a k cvičení prostor za budovou.

SOUČASNOST
Nejrozšířenější druh výcviku je podle Národního zkušebního řádu ČR, ale začínáme i s IPO a SchH/VPG. Další naší aktivitou je agility v samostatném bloku cvičení.
Věnujeme se ve velké míře i nečlenům, začátečníkům.
K 1.1.2008 nás bylo 37. Volený výbor pracuje v pěti lidech.
Jsme velice dobrá parta lidiček, zvelebujeme náš areál a pořádáme spoustu akcí pro veřejnost.
ČLENOVÉ
Seznam členů ke stažení ve formátu MS Word (*.doc) zde.
KDY A JAK K NÁM
Tradičním dnem setkání psů a psovodů na základní a sportovní výcvik je neděle a to za každého počasí. Od 8:00 hodin se cvičí se štěňátky a začínajícími psy, od devíti nastupují pokročilí. Přijít mezi nás může každý psovod s jakýmkoliv pejskem, který je řádně očkovaný. S sebou je nutné mít obojek na psa, vodítko, stopovací šňůru, hračku - aport a hlavně pamlsky pro pejska. Důležité je také přijít s dobrou náladou a mírně hladovým pejskem. Po třetí návštěvě se psovod rozhoduje, zda mu to u nás vyhovuje - pokud ano, zaplatí si poplatek 1000,- Kč na půlroční výcvik začátečníků.
Pravidelným dnem pro výcvik agility je sobota od 8:30.
PŘIJĎTE MEZI NÁS. JSTE VÍTÁNI !!!
NOVÉ STRÁNKY ZKO LUKOVÁ - 4. 1. 2010
Nové www stránky ..více..

McCool Design 2005